Informacje dla partnerów

Prowadzisz biuro księgowe?

Twój klient ma problemy z nieściągniętymi wierzytelnościami?  Brak opinii o bezzasadności egzekucji uniemożliwia twoim klientom wpisanie niespłaconych wierzytelności w koszty? Chcesz umożliwić swoim klientom dostęp do profesjonalnych usług i jednocześnie zwiększyć swoje wpływy?

Rozpocznij współpracę z LEGALAPP.pl!

Jak to działa? Podejmując współpracę z LegalApp promujesz profesjonalną windykację u swoich klientów. Aktywują oni usługę przez przesłanego przez Ciebie linka, którego indywidualnie wygenerujemy dla Ciebie.  Od każdego złożonego w ten sposób zlecenia otrzymujesz prowizję. Serwis LegalApp pomaga także w uporządkowaniu ksiąg rachunkowych poprzez automatyczne wystawiania opinii o bezzasadności egzekucji w przypadku bezskutecznej windykacji.

Dlaczego warto podjąć współpracę z LegalApp?

Dostęp do profesjonalnej usługi

Podejmując współpracę z LegalApp umożliwiasz swoim klientom skorzystanie z działań windykacyjnych realizowanych przez kancelarie prawne posiadające wieloletnie doświadczenie w dochodzeniu roszczeń. To podkreśla twój profesjonalizm oraz zwiększa zakres świadczonych przez ciebie usług.

Zwiększenie zyskowności usługi

Współpraca z LegalApp umożliwi ci zwiększenie przychodu od swoich klientów, przy braku kosztów z tego tytułu, co może znacząco wpłynąć na zyskowność twoich usług. Twój klient za zleconą windykację zapłaci stałą cenę, od której od razu otrzymasz prowizję.

Opinia o bezzasadności egzekucji

Możesz pomóc swojemu klientowi dokonać odpisów aktualizujących wartość należności jako koszty uzyskania przychodów. W LegalApp, jeśli windykacja okaże się nieskuteczna, automatycznie otrzymasz opinię o bezzasadności egzekucji, co pozwoli ci wpisać tą należność w koszty działalności.

Bezpieczny i prosty w obsłudze system

Twój klient możne skorzystać LegalApp za pomocą komputera, telefonu komórkowego czy tableta. Ani twoje biuro, ani twój klient nie instalujecie żadnej aplikacji – wystarczy skorzystać z przeglądarki internetowej. Nie trzeba skanować czy wysyłać pocztą żadnych dokumentów – cały proces obsługiwany jest online.

Integracja przez API

LegalApp jest w pełni przystosowany do integracji z oprogramowaniem zewnętrznym poprzez API. Umożliwia to jeszcze sprawniejsze zlecenie windykacji.

Jesteś twórcą oprogramowania?

Skorzystaj z integracji z API  LEGALAPP.pl!

POST data -> /api/postneworder

Wystarczy prosty request zawierający dane do zamówienia oraz klucz partnera. Wszystkie zamówienia danego klienta są automatycznie przypisywane do partnera i rozliczana jest z nich prowizja.

Wypełnij formularz - oddzwonimy!

Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych dostępne w polityce prywatności.

LEGALAPP.pl Sp. z o.o.
Al. Wielkopolska 67/3
60-603 Poznań

NIP: 7812020019, REGON: 388737234, KRS: 0000896590, Wysokość kapitału zakładowego 6000zł